O Nas

BEZPIECZEŃSTWO         RZETELNOŚĆ         JAKOŚĆ

  • Hyundai Kobyłka pod Warszawą to również duży nowoczesny i profesjonalny autoryzowany serwis Hyundai mogący obsłużyć do 20 samochodów, utrzymując najwyższe standardy obsługi klienta.
  • Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego nasz serwis świadczy usługi kompleksowo, rzetelnie i w możliwie najkrótszym czasie.
  • Oferujemy Państwu

               - Przeglądy techniczne
               - Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
               - Naprawy powypadkowe
               - Montaż zabezpieczeń i akcesoriów
               - Serwis ogumienia
               - Serwis klimatyzacji
               - Kontrolę i ustawienia geometrii zawieszenia
               - oraz wiele innych usług wpływających na komfort i bezpieczeństwo
Dysponujemy szeroką gamą części oryginalnych oraz rekomendowanych przez producenta zamienników do wszystkich oferowanych modeli marki Hyundai.

  •  Dla Państwa komfortu nasz serwis gwarantuje możliwość użyczenia auta zastępczego na czas naprawy. Udostępniamy też możliwość podwiezienia lub odebrania samochodu we wskazane miejsce.

Nasza wykwalifikowana kadra 

W naszym Autoryzowany serwisie Hyundaia zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowani samochodów marki Hyundai. Ich doświadczenie jest nie tylko potwierdzone certyfikatami odbytych szkoleń i kursów lecz przede wszystkim wysokim standardem obsługi klienta który jest stale odzwierciedlany w badaniach opinii satysfakcji klienta Hyundai Global Satisfaction Index.

Nasi wykwalifikowani doradcy serwisowi oraz mechanicy dołożą wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższy poziom jakości usług do ceny.

Doradcy Serwisowi

Wiemy że naszych Klientów interesuje przede wszystkim to, żeby ich samochód został naprawiony lub dokonano w nim przeglądu w możliwie najkrótszym czasie i oczywiście za rozsądną cenę.

To oni czuwają nad przebiegiem prac uzgodnionych z Państwem w zleceniu i sprawdzą, czy prawidłowo zostały wykonane wszystkie przewidziane czynności.

Technicy pojazdów samochodowych

Nasi technicy pojazdów samochodowych to zgrana grupa najlepszych specjalistów w swoim rodzaju.

To oni planują a następnie wykonują diagnostykę, naprawę i obsługę pojazdów samochodowych. Są wstanie poradzić sobie z najbardziej nawet skomplikowanymi naprawami układów mechanicznych oraz elektrycznych.

Nasi technicy posiadają wszelkie certyfikaty uprawniające do napraw samochodów marki Hyundai i nie tylko. Są niezawodni i stale podnoszą swoje kwalifikacje podczas szkoleń, kursów i praktyk organizowanych przez generalnego importera marki Hyundai oraz naszą firmę.

Poznaj nasz zespół w serwisie

Adam Sobański - Współwłaściciel / Szef Serwisu
Arkadiusz Zych - Technik pojazdów samochodowych / Elektromechanik
Jacek Trąbicki - Doradca Serwisowy
Mirosław Chudy - Technik pojazdów samochodowych
Andrzej Gajcy - Doradca Serwisowy