O firmie

NOWOCZESNOŚĆ           DOŚWIADCZENIE    PROFESJONALIZM

Hyundai Kobyłka to nowoczesny autoryzowany salon i serwis marki Hyundai oraz punkt sprzedaży samochodów używanych, który stanowi część grupy kapitałowej Sobański Auto System.

Nasza historia to ponad 40 lat doświadczenia na rynku motoryzacyjnym, tysiące wykonanych przeglądów, setki sprzedanych samochodów i niezliczona ilości zadowolonych klientów dla których nasza firma istnieje.

Nasza profesjonalna i wykwalifikowana kadra doradców handlowych, doradców serwisowych oraz techników samochodowych jest siłą napędową naszej organizacji. Od wielu lat nasz zespół dokłada wszelkich starań aby zapewnić Państwu najwyższą jakość obsługi  zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo w podróży Państwu i Państwa bliskim.

 

 

W naszym przestronnym salonie znajdziecie Państwo wszystkie dostępne modele czołowego Koreańskiego producenta a nasi doświadczeni handlowcy doradzą w zakupie modelu, proponując najkorzystniejsze warunki zakupu, finansowania, ubezpieczenia czy doposażenia Państwa nowego auta.

Hyundai Kobyłka to również duży nowoczesny i profesjonalny autoryzowany serwis mogący obsłużyć do 20 samochodów, utrzymując najwyższe standardy jakości do ceny oraz obsługi klienta. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego nasz serwis świadczy usługi kompleksowo, rzetelnie i w możliwie najkrótszym czasie.

Dysponujemy również szeroką gamą modeli służących naszym Klientom do jazd próbnych przed zakupem samochodu.

NASZA MISJA

Naszą misją jest świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla wszystkich klientów kierując się zasadami profesjonalizmu, indywidualnego podejścia oraz szacunku.

NASZA WIZJA

  • Chcemy być liderem jakości i efektywności w obszarze sprzedaży oraz serwisu samochodów osobowych.
  • Dążymy do sprostania oczekiwań naszych klientów poprzez proponowanie najbardziej przystępnych i zorientowanych na jakość usług sprzedażowych i serwisowych. 
  • Umacniamy swoją pozycję dzięki rozwojowych nowych atrakcyjnych obszarów biznesowych w dziedzinie motoryzacji.

HISTORIA GRUPY SOBAŃSKI AUTO SYSTEM 

  • 1975 – Założenie Firmy Sobański Auto-System przez Jana Sobańskiego
  • 1989 - Nawiązanie współpracy z Fińską firmą Autorobot zostając się jej generalnym importerem maszyn i urządzeń do napraw powypadkowych. Dzięki tej współpracy nasza firma jest dziś wiodącym dostawcą kompleksowych technologii napraw pojazdów powypadkowych dla stacji obsługi i warsztatów blacharsko - lakierniczych na rynku polskim.
  • 1990 - Rozpoczęcie sprzedaży samochodów marki Seat.
  • 1994 – Rozpoczęcie sprzedaży samochodów Rover i Land Rover
  • 2005 – Rozpoczęcie współpracy z Hyundai Motor Poland stając się autoryzowanym dealerem marki Hyundai.

Dziś Sobański Auto System to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się  firma, która dzięki profesjonalnej i wykwalifikowanej kadrze oferuj wysokiej klasy produkty oraz usługi, zarówno w branży motoryzacyjnej.